Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Nowy Sącz: inauguracja klubu zdrowia

19 stycznia 2020 r. w Nowym Sączu rozpoczął działalność klub zdrowia prowadzony przez Fundację Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Małopolski, filię w Nowym Sączu. Na spotkaniu zaproszony prelegent, lekarz Krzysztof Kubiak mówił na temat przyczyn i leczenia osteoporozy.

W ramach klubu zdrowia co miesiąc chcemy zapraszać specjalistów z zakresu zdrowego stylu życia, którzy za darmo będą dzielić się swoją wiedzą z mieszkańcami Nowego Sącza – mówi Andrzej Wierzchowski, koordynator projektu. – Z zajęć klubu może skorzystać każda chętna osoba. Celem klubu jest propagowanie wiedzy nt. zdrowego życia, a także tworzenie przyjaznego miejsca do pozytywnych zmian w życiu uczestników. Zależy nam na afirmacji i pielęgnowaniu życia w całej jego pełni i w każdym wymiarze.

Spotkania w Nowym Sączu odbywają się w Klubie Osiedlowym "Piast" przy ul. Nawojowskiej 3. Informacje o działalności klubu, w tym o kolejnych spotkaniach będzie można znaleźć na stronach ChSCh, w tym stronie filii w Nowym Sączu.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij