Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Nowy Sącz: Klub Zdrowia

Ziołowe sposoby na przeziębienie i nie tylko. Klub zdrowia w Nowym Sączu zaprasza.

Już w najbliższą niedzielę (23 lutego br.), o godz. 11 odbędzie się kolejne spotkanie klubu zdrowia w Nowym Sączu. Przyjść może każdy – i starsi i młodsi – a tym razem mowa będzie o ziołach.

 – Zaprosiliśmy pana Andrzeja Wojtkowskigo, który jest zielarzem, właścicielem certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego i przede wszystkim – pasjonatem poruszanych zaganień, czyli życia w zgodzie z naturą w oparciu o lecznicze właściwości różnorodnych roślin, w tym ziół. Na spotkaniu, obok wykładu, będzie możliwość indywidualnej konsultacji z prelegentem, a także wykonania prostych badań profilaktycznych – pomiaru ciśnienia – mówi Andrzej Wierzchowski, koordynator klubu.

Wstęp na spotkanie klubu pt. "Ziołowa apteka. Lecznicze właściwości przyjaznych roślin" jest bezpłatny; jest ono realizowane w ramach projektu  Chrześcijańskiej Służby Charytaytywnej Oddział Małopolski, będącej organizacją pożytku publicznego (www.malopolski.bliskoserca.pl). Spotkanie odbędzie w siedzibie nowosądeckiej filii organizacji, przy ul. Wierzbowej 7  (przedłużenie ulicy Kochanowskiego, idąc od Lwowskiej; 23 lutego, godz. 11).

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij