Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

UWAGA Nowy Sącz - SPOTKANIE KLUBU ZDROWIA ODWOŁANE

ZE WZGLĘDU NA DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ DOTYCZĄCĄ KORONAWIRUSA SARS – CoV-2 SPOTKANIE KLUBU ZDROWIA ZOSTAJE ODWOŁANE.

***

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej zapraszają na spotkanie Klubu Zdrowia w Nowym Sączu, ktore odbędzie się 22 marca (w niedzielę) o godzinie 16.00, w Klubie Osiedlowym „Piast", ul. Nawojowska 3, Nowy Sącz (obok galerii Europa)

Poruszymy bardzo ciekawy temat: "Podstawy masażu w praktyce - wykład i pokaz masażu", a przedstawi go Pani Natalia Bar - masażystka. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się, jak odpowiednio przygotować się do masażu, czy i jakie są przeciwwskazania do masażu oraz poznać ogólne zasady techniczne – m.in. jak mocno masować.

Ponadto po programie na uczestników będzie czekała degustacja zdrowych, wegetariańskich potraw, jak również będzie możliwośc wykonania prostych badań profilaktycznych.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij